*~ Reede 31. juuli ~*

 

LEIA END FESTIVAL 2015

 

21:00 Lõkkekoht
Iidsed shamaanide väelaulud
Kaasa oma käsitrumm! :)


21:40 Palved lõkke süütamiseks

 

*~ Laupäev 1. august ~*


11:00 Tipi - Väeloomad 3h

Isiklike väeloomade tundma õppimine koos trummirännakuga.

17:00 Tipi - Rites of Passage 3h
Siirde Riitused ja selle Eestis taaselustamine. Jagan mõned õpetlikud lood milliseid vanuse etapi tseremooniaid indiaanlased teinud on alates teadlikust lapse eostamisest kuni surmani välja, ja mida igaüks võib ise oma kodus teha.


Rohkem infot on siin all.

*~ Pühapäev 2. august ~*
11:00 Tipi - Lastele väeloomad 1h


14:00 Tipi - Eraseansid

Indiaanlaste puu oraakliga nõustamised

 

VÄELOOMAD


See kutse on teile kõigile, kellel on soov õppida lähemalt tundma oma sünniga kaasa antud väeloomi ja praktiliselt kuidas nende abil igapäeva elus tasakaalukamalt elada.

 Sünniga kaasa antud kingitused

Uus aeg on meile toonud päikese astroloogia, mida me üldiselt juba tunneme päris hästi. Maa astroloogia aga oli meile avalikult tutvustanud indiaanlane Sun Bear. Ta ütles, et see aitab meil leida oma paika elurattal. Olenevalt sellest, mis suunast me eluringi sisse astume, saame me endaga kaasa teatud võimed, oskused ja vastutused. See tähendab seda, et meil kõigil on olemas oma sünnikoht elurattal ning väeloom, väemineraal, väetaim ja ka väevärv, mis sellega kaasas käib.

Need abilised juhivad meid tugevdama ühendust ja joonestatust kõikide Vanaema Maa olenditega. Igal inimesel on ka sünnipäraselt kaasa antud terve ring loomi, mis aitavad meil erinevate elutegevustega hästi hakkama saada. Naiteks, see loom, kes on meie elurattal lõuna suunas, aitab meil olla avatud südamega, elurõõmus jne. ning aitab lahti saada mineviku valudest ja hirmudest.

Siin kursusel te õpite tundma kõiki oma kaheksat väelooma, nende omadusi ning teeme trummirännaku keskmise Nagual ehk kõrgema mina looma leidmiseks. Kui kõik need loomad on meie poolt üles äratatud, ei tunne me enam kunagi ennast üksi ja leiame alati enda seest vastuseid elu olulistele küsimustele. Need loomad saavad olema meile kasulikuks ressursiringiks, kus iga üks oma olemusega õpetab meile uusi strateegiaid ja näitavad lahendusi ja mustreid, kus me ei pea enam oma tavaliste reageeringutega energiat kaotama.

Iidsete õpetuste järgi öeldakse, et loomade vaim on see energia, mis aitab meil olla ühenduses meie kõrgema mina osaga ning iga loom teeb seda oma originaalsel ja loomulikul viisil. Loomad on alati need, kes nad on: ei kanna maske ja ei teeskle oma olemust, ning meie saame nendelt õppida, kuidas elus kõndida suuremas tasakaalus ja harmoonias.

Osaluspanus: €15


RITES OF PASSAGE ehk Siirde Riitused


Milliseid vanuse etapi tseremooniaid põlisrahvad teinud on alates teadlikust lapse eostamisest kuni surmani välja, ja mida igaüks võib ise oma kodus teha.

"Laps peab teadma, et ta on ime, et maailma algusest saadik ei ole kunagi olnud, ega saa ka kunagi olemagi kuni maailma lopuni, teist last nagu tema" Pablo Casals


Peateemad:


1. Teadlik lapse loomine

* Paari ettevalmistused ja tseremooniad emaks ja isaks saamiseks, et vastutustundlikult tuua uus laps siia maailma
* Teadlik eostamine
* Kõhus oleva lapsega “unistamine”
* Sünnitamine, esimene hingamine ja palju muud

2. Suhte väljakutsed
* Kuidas ette valmistada muudatuseks kui armastajatest saavad lapsevanemad
* Kuidas olla heade lapsevanematena edasi ka õnnelikud armastajad
* Eduka suhtlemise strateegiad

3. Lapse kasvatamine
* Iidse eluratta õpetused just lastevanematele

Osaluspanus: €15

Kontakt info

Helen Star Cave
Vaprad Elusõbrad MTÜ
E-mail: starcave(at)live.co.uk

UUS! E-pood

Jälgi uusi tegevusi